Opcje przeglądania
Wydawca
Cena
  • od
    do

Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne

Stabilność i trwałość istnienia państwa jest zależna od ujęcia podmiotów tworzących je czyli obywateli, instytucji, przedsiębiorstw i stowarzyszeń w ramy reguł prawa. Te ramy tworzy między innymi prawo pracy i systemy normujące ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. W prawie pracy i ustawach ubezpieczeniowych znajdujemy formalne określenie relacji oraz powinności państwa, pracodawców, ubezpieczycieli i obywateli.

Księgarnia internetowa proponuje publikacje naukowe i popularnonaukowe stanowiące bazę specjalistycznej wiedzy w tych dziedzinach. Pozwolą one zainteresowanym tematem prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na jej rozszerzanie i usystematyzowanie. Dla pracujących naukowo i zawodowo w tych dziedzinach będą podstawą do podejmowania decyzji, tworzenia autorskich opinii prawnych czy pisania artykułów naukowych.

Przepisy prawa pracy i zagadnienia ustawowe dotyczące zarówno ochrony przywilejów jak i obowiązków pracowników i pracodawców wymagają często dogłębnej analizy i właściwej interpretacji w sytuacjach konfliktu. Pozycje wydawnicze oferowane w internetowej księgarni prawniczej stanowią punkt wyjścia do szczegółowych, tematycznych rozważań.

Prawo pracy w ochronie zdrowia Prawo pracy w ochronie zdrowia
Cena: 45,15 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Prawo pracy Prawo pracy
Cena: 33,60 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Prawo pracy  Zarys wykładu Prawo pracy Zarys wykładu
Wydawca: Difin S.A.
Cena: 65,00 zł
bez kosztów dostawy
  • nowość
  • nowość
Prawo pracy Prawo pracy
Cena: 82,95 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Kodeks pracy Kodeks pracy
Cena: 35,00 zł
bez kosztów dostawy
  • nowość

Infolinia: 513 959 100

e-mail:       info@lexliber.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl