Aplikacja radcowska i adwokacka. Akty prawne na egzamin wstępny 2025 + suplement do pobrania

aplikacja-radcowska-i-adwokacka-akty-prawne-na-egzamin-wstepny-2025.jpg
  • promocja
Dostępność: mało
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 188,10 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 209,00 zł

188.10
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 198,55 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Wydawca: Ius Vitae
Kod produktu: 9788367726900

Opis

Książki do egzaminów wstępnych wydawnictwa Ius Vitae to jedyne pozycje uwzględniające najnowszy wykaz aktów prawnych z 2025 r.!

To już 7. wydanie tej publikacji. Dziękujemy za stale rosnące zaufanie od 2019 r.

Książka „Aplikacja radcowska i adwokacka. Akty prawne na egzamin wstępny 2025” zawiera wszystkie akty prawne obowiązujące na egzaminie na aplikację radcowską i adwokacką w 2025 roku, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.

Publikacja zawiera zaznaczenia fragmentów aktów prawnych, będących podstawą prawną pytań egzaminacyjnych w latach 2009-2024. Książka zawiera także podkreślenia fragmentów przepisów, stanowiących odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. 

Dzięki temu kandydat na aplikację, czytając ustawy, zapoznaje się jednocześnie z pytaniami egzaminacyjnymi z minionych lat, poznaje ich strukturę i charakter. Jest w stanie szybko zorientować się, na jakie fragmenty aktów prawnych zwrócić szczególną uwagę podczas nauki, a także z których ustaw najczęściej pojawiają się pytania na egzaminie. Z tych względów, publikacja umożliwia kompleksowe i najbardziej efektywne przygotowanie do egzaminu na aplikację radcowską i adwokacką.

W treści książki zaznaczono najnowsze zmiany w aktach prawnych. Stan prawny prezentowanych przepisów to 1 czerwca 2025 r., z uwzględnieniem zmian opublikowanych na ten dzień, a wchodzących w życie do dnia egzaminu. To najbardziej aktualny zbiór aktów prawnych do nauki na egzaminy wstępne na aplikacje.

W przypadku nowych zmian w ustawach, opublikowanych po 1 czerwca 2025 r., na stronie produktu będą do pobrania odpowiednie suplementy, uwzględniające te zmiany.

Publikacja zawiera akty prawne w całości, nie jest to wyciąg przepisów. 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Książki powiązane

Inni klienci kupili
Aplikacja radcowska i adwokacka. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2025 + suplement do pobrania
Aplikacja radcowska i adwokacka. Skrypt z aktów prawnych na egzamin wstępny 2025 + suplement do pobrania

127,88 zł

Cena regularna:

139,00 zł

Najniższa cena: 127,88 zł
szt.
Egzaminy wstępne 2026. Teksty ustaw z zaznaczeniami. Aplikacje adwokacka i radcowska + testy online wyd. 3
Egzaminy wstępne 2026. Teksty ustaw z zaznaczeniami. Aplikacje adwokacka i radcowska + testy online wyd. 3

187,06 zł

Cena regularna:

199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
szt.
Etyka adwokacka. Zbiór orzecznictwa na egzamin 2 wydanie
Etyka adwokacka. Zbiór orzecznictwa na egzamin 2 wydanie

118,68 zł

Cena regularna:

129,00 zł

Najniższa cena: 118,68 zł
szt.

Infolinia: +48 513 959 100

e-mail:       info@lexliber.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl