Zarys prawa gospodarczego dla ekonomistów

Dostępność: mało
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 34,90 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

34.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Wydawca: CONTACT
Kod produktu: 9788360251430

Opis

"Zarys prawa gospodarczego dla ekonomistów" przeznaczony jest przede -wszystkim dla studentów uczelni i kierunków ekonomicznych. Nie wyklucza to oczywiście jego przydatności na innych kierunkach, obejmujących przedmioty prawnicze.
Dla ekonomisty znajomość podstawowych regulacji prawnych, odnoszących się do gospodarki, jest sprawą o podstawowym znaczeniu, tak samo zresztą jak dla prawnika mającego zawodową styczność z gospodarką istotna jest znajomość zjawisk ekonomicznych. Kompetencja przedstawicieli obu zawodów w tym zakresie stwarza obszar, na którym możliwa jest ich efektywna współpraca.
Podręcznik zawiera zwięzły wykład podstawowych zagadnień prawa gospodarczego prywatnego, to znaczy prawa cywilnego odnoszącego się do stosunków gospodarczych. Jednak ze względów praktycznych zostały uwzględnione również niektóre instytucje cywilnoprawne, w których jako strony mogą występować nie tylko przedsiębiorcy, ale także inne podmioty, przede wszystkim osoby fizyczne (na przykład jako klienci przedsiębiorców). Podręcznik nie obejmuje problematyki prawa gospodarczego publicznego.
Z rozmysłem zrezygnowano z odesłań do literatury i innych przypisów.
Czytelnikom życzę powodzenia na egzaminach.

ISBN: 9788360251430
Autorzy: Wojciech Siuda
Wydawnictwo: Contact
Liczba stron: 204
Oprawa: miękka
Wersja publikacji: 1
Rok publikacji: 2010

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Infolinia: +48 513 959 100

e-mail:       info@lexliber.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl