Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Upadła praworządność - spotkanie autorskie z dr. Stefanem Sękowskim
Upadła praworządność - spotkanie autorskie z dr. Stefanem Sękowskim
Zapraszam na spotkanie autorskie z dr. Stefanem Sękowskim, współautorem książki "Upadła praworządność. Jak ją podnieść". Książka ta to opis genezy zmian w dziedzinie praworządności w Polsce. Spotkanie z publicystą będzie swego rodzaju postscriptum do wydanej przed dwoma laty książki i próbą odpowiedzi czy można rozwiązać polski węzeł gordyjski.
 
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 17ej w sali konferencyjno-widowiskowej Lubelskiego Domu Technika NOT - wstęp na spotkanie jest wolny.
 
Stefan Sękowski - doktor ekonomii i finansów oraz politolog, pracuje w Katedrze Polityki Gospodarczej i Regionalnej w Instytucie Ekonomii i Finansów UMCS w Lublinie. Publicysta, publikował i publikuje m.in. w "Tygodniku Powszechnym", „Dzienniku Gazecie Prawnej", „Rzeczpospolitej", „Gazecie Wyborczej", „Gościu Niedzielnym" czy portalu Więź.pl. Autor książek, m.in. „Żadna zmiana", „Mała degeneracja" oraz „Upadła praworządność. Jak ją podnieść" (wspólnie z Tomaszem Pułrólem). Tłumaczył z języka angielskiego i niemieckiego książki o polityce i ekonomii, m.in. "Socjalizm" Ludwiga von Misesa i "Nie zdrada" Lysandera Spoonera. Współpracuje także z Polskim Radiem Lublin, gdzie jest jednym z prowadzących audycji "Panorama Tygodnia". Mieszka w Lublinie. Prowadzi podkast „Zwierzę społeczne".

Infolinia: +48 513 959 100

e-mail:       info@lexliber.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl