Dokumentacja elektroniczna w podmiotach publicznych

Dokumentacja elektroniczna w podmiotach publicznych
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 58,65 zł 69,00 zł 58.65
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Wolters Kluwer Polska
Kod produktu: KAM-2188:W01P01 [9992332]

Opis

Książka poświęcona jest wprowadzaniu dokumentacji elektronicznej w urzędach, a w szczególności rozporządzeniu w sprawie instrukcji kancelaryjnej. Zawiera analizę procesów cyfryzacji oraz jest użytecznym źródłem wiedzy w stosowaniu prawa. Udziela odpowiedzi na pytania, jak radzić sobie w praktyce z mieszaną papierowo-elektroniczną dokumentacją oraz w jaki sposób należy optymalizować przetwarzanie danych, respektując przepisy prawa i upraszczając czynności kancelaryjne.
W opracowaniu omówiono zagadnienia dokumentacji elektronicznej w administracji publicznej oraz jej stosowania w sprawach karnych, cywilnych i sądowoadministracyjnych.
Adresaci:
Książka jest przeznaczona dla organów administracji rządowej oraz jednostek samorządu terytorialnego, które stanowią i stosują przepisy prawa oraz wdrażają nowe rozwiązania techniczne i organizacyjne w urzędach.
"W pracy podjęto bardzo aktualny temat, nieopracowany dotychczas całościowo w literaturze. Publikacja stanowić będzie pomoc zarówno dla praktyków - pracowników samorządu terytorialnego, administracji rządowej, sądów, prokuratury, jak i studentów".
Prof. zw. dr hab. Bogdan Dolnicki

ISBN: 978-83-264-4394-7
Autorzy: Dorota Chromicka, Danuta Descours, Andrzej Kaucz, Mariusz Madejczyk, Bogdan Pękalski, Ewa Perłakowska, Kazimierz Schmidt, Grażyna Szpor
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Wydanie: 1
Liczba stron: 212
Okładka: miękka
Format: B5 (176 x 250 mm)
Medium: Książka papier
Wersja publikacji: Książka papier
Rok publikacji: 2013
Stan prawny: 1.07.2013 r.

Opinie o produkcie (0)

Promocje

Infolinia: +48 513 959 100

e-mail:       info@lexliber.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl