Przegląd Podatkowy - Nr 1/2021 [357]

Przegląd Podatkowy - Nr 1/2021 [357]
  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 71,20 zł 80,00 zł 71.20
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Wydawca: Wolters Kluwer Polska
Kod produktu: KIK-6502:202101 [15299643]

Opis

W STYCZNIOWYM NUMERZE PRZEGLĄDU PODATKOWEGO M.IN.
Angelika DahmsOpłata cukrowa – słodko nie będzie
• W którym momencie powstaje obowiązek w zakresie uiszczenia opłaty cukrowej?• Czy przedsiębiorcy ponoszący opłatę cukrową powinni wykazywać należną opłatę na fakturze VAT?• Jakie obowiązki sprawozdawcze ciążą na podmiotach obowiązanych do wnoszenia opłaty cukrowej?
Weronika MissalaOpodatkowanie zysków ze sprzedaży polskich spółek nieruchomościowych – nowe obowiązki spółek i ich wspólników
• W jaki sposób Konwencja MLI modyfikuje polskie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania w kontekście oceny struktury majątku na potrzeby zastosowania klauzuli nieruchomościowej?• Jakie podmioty, w świetle ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, są spółkami nieruchomościowymi?• Które spółki nieruchomościowe mają obowiązek ustanowienia przedstawiciela podatkowego?
Gerard DźwigałaInstrumentalne wszczęcie postępowania karnego skarbowego a zakres kontroli sądowoadministracyjnej
• Dlaczego kontrola sądowa powinna obejmować także ewentualne instrumentalne wszczęcie przez organ podatkowy postępowania karnego skarbowego?• Czy do kontroli prawidłowości ustaleń faktycznych decyzji podatkowej należy zaliczyć także kwestię ustalenia ewentualnego nadużycia kompetencji w działaniu organu w przedmiocie wszczęcia postępowania karnego skarbowego?
Przegląd Podatkowy jest jednym z nielicznych periodyków o tematyce podatkowej, tak wysoko ocenianym przez doradców podatkowych, biegłych rewidentów, pracowników organów podatkowych oraz prawników, dyrektorów finansowych i księgowych. Publikacje są pogrupowane w poszczególnych działach. Artykuł poświęcony najważniejszemu zagadnieniu w danym miesiącu jest prezentowany jako “Temat miesiąca”.

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Medium: Czasopismo papier
Wersja publikacji: Czasopismo papier
Rok publikacji: 2021

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Infolinia: +48 513 959 100

e-mail:       info@lexliber.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl